+389 2 329 64 64 - Skopje

+389 46 788 321  - Struga

Skype address : savatours.macedonia

...
Наши препораки за најдобри понуди

Зимски одмори

Резервирајтего вашиот одмор и добивајте попуст до 15% за рана резевација до 30.нов.14 повеќе...

БУГАРИЈА - БАНКСО

Новогодишни 2015 понуди

Изберете една од нашите понуди за дочек на најлудата и најдолгата ноќ на годината. повеќе...

НОВОГОДИШНИ 2015 ПОНУДИ

Од 5- 8 Декември Банско

Најдобрите и најповолните понуди за 8 Декември Банско, Бугарија. повеќе...

Од 5-8 Декември Банско

Групни пакети

Индивидуални и групни патувања низ цел свет. повеќе...

ГРУПНИ ПАКЕТИ

Есен/Зима

Одморите во Анталија траат цела година ! Резервирај сега онлине. повеќе...

АНТАЛИЈА АКТУЕЛНИ ПОНУДИ

Есен/Зима

Одморите во Грција траат цела година ! Резервирај сега онлине. повеќе...

ГРЦИЈА АКТУЕЛНИ ПОНУДИ

АВИО БИЛЕТИ

Авио билети низ целиот свет. повеќе...

АВИО БИЛЕТИ

Спорт & Евентс

За сите лубители на спортот и настаните можност за купување онлине влезници. повеќе...

СПОРТ & ЕВЕНТС

Хотел низ цел свет

Резервирај хотел онлине низ цел свет. повеќе...

ХОТЕЛИ НИЗ ЦЕЛ СВЕТ


Зошто ние имаме вакви ниски цени?

Најниска цена
Знаеме дека се наоѓаме во глобална тешка економска клима, па ги намаливме нашите цени.

Директна соработка
САВАТОУРС работи директно со најголемите тур-оператори и со поврзани хотели ,нивните понуди ги објавуваме на нашата веб страна.

Обемот на продажбите
Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Иднината е ONLINE
САВАТОУРС сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Зошто го избравте САВАТОУРС

Брзо најдете она што ви треба
САВАТОУРС ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Up-to-date информации
САВАТОУРС останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Плаќање преку интернет
Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Сите информации на едно место
САВАТОУРС е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.


Turkey
Alanya
Belek
Kemer
Lara
Side
Greece
Dubai
Bulgaria
Bansko
Sandanski
Borovec
We are waiting for you in every working day from 09:00 to 20:00
and Saturday from 10:00 to 15:00
Follow us on


© 2014 Savatours Macedonia. All rights reserved.